| DarQueen a întrebat:

Bună, TPU. Ce părere aveți de telefonul mobil NOKIA X6?
Aș vrea să îl achiziționez, însă nu știu ce să fac.
Voi ce mă sfătuiți?

5 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

E un telefon ok, dedicat multimedia, dispune de touchscreen capacitiv si WLAN ceea ce il face foarte ok si pentru navigare.

| anutza a răspuns:

Si eu si o prietena am luat X3 care e asemanator si are urmatoarele defecte:
- e fragil i se dezlipesc butoanele
- bateria nu tine mult
- da eroare ca ai prea multe mesaje si nu le mai poti citi decat dupa ce golesti lista
- al ei nu se aude bine nu te poti intelege cand vorbesti
Te sfatuiesc sa nu iti cumperi sad

| Luciii a răspuns:

Chear eu am Nokia X6.Este extrem de bun.Bateria dureaza si 5-6 zilehappyAre WLAN care merge foarte rapid si dispune de Ovi.E foarte bun

| cookiegirl14 a răspuns:

Eu zic ca e bun(am o ruda care are) asa ca, achizitioneaza-lwinking

| cookiegirl14 a răspuns:

Funda ? puppy dog eyes