| DarQueen a întrebat:

Bună, TPU. Ce părere aveți de telefonul mobil Samsung Galaxy S?

Aș vrea să îl achiziționez, însă nu știu ce să fac.

Voi ce mă sfătuiți?

3 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Este un telefon extraordinar de destept. unul din putinele care se apropie de Iphone, in mare parte datorat sistemului de operare Android 2.3 (cu ultimele update-uri) dar si a procesorului foarte bun, a display-ului Super AMOLed, etc. Citeste numai opiniile cumparatorilor care au apucat deja sa-l foloseasca, sa vezi cum te conving: http://goo.gl/VwpyW
Pretul e foarte bun fata de cel de acum cateva luni, transportul e gratis si plata o poti face abia la livrare. Ti-l recomand cu incredere. Succes;)

| grimreaper_9745 a răspuns:

Este un telefon destul de performant. Când apăruse era primul smartphone. Ce e nasol la el e că nu are blitzz la camera de 5 MP. Şi GPS-ul la unele telefoane nu e bun şi trebuie dus ca să îl schimbi. Aplicaţiile se bazează pe Google ceea ce devine plictisitor la un timp. În rest "jos pălăria". Şi eu l-am achiziţionat nu de mult şi sunt foarte mulţumit de el. Dar dacă dispui de o situaţie fimamciară mai bună îţi sugerez să iei Samsung Galaxy S 2 - cei de la Samsung au refacut toate defectele de la Galaxy S - au înbunătăţit camera ( 8 MP+ blitzz ) poţi vizualiza filme full HD fără nici o problemă şi multe altele. big grin

Răspuns utilizator avertizat