| Kappy1325 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul mobil Samsung Galaxy J3? Este bun de ceva? As vrea sa mi-l achizitionez, si vreau sa aud niste propuneri despre telefon. Multumesc!

10 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

O pocnitoare Samsung.

| OnePiece a răspuns:

E cam chinezarie cu sigla Samsung pe ea, mai bine cumperi Nokia 3, sau si mai bine mai pui un milion si iei Moto G4: http://altex.ro/......e-4g-black

| Coke2015 a răspuns:

Salut. Eu am J3 2016 din MAI 2017 si se misca perfect, nu am avut nicio problema cu el. Bafta.

| Kappy1325 explică (pentru Coke2015):

Cata memorie are?

| danielaabalan a răspuns:

Am avut J3 2016 și s-a stricat display-ul aiurea, în ultima lună în care a mers răspundea greu la comenzi, ieșea din aplicații și tot așa. Asta deși îl aveam de aproape 5 luni. Nu recomand, dacă se strică display-ul dai cel puțin 350 de lei și nu cred că îți convine.

Acum mă gândesc să îmi iau un ALLVIEW A6 DUO, e în jur de 300 de lei și am mai avut unul care mi-a ținut un an și ceva. Sfatul meu e să îți iei unul mai mic, ce nu costă atât de mult iar apoi, strângi bani în timp și îți iei un Samsung galaxy J7 2017, dacă ai rude în Italia sau ceva, poți ruga pe cineva să ți-l ia online. O cunoștință de-a mea și-a luat unul nou cu 200 de euro, e mult mai ieftin acolo, eu așa am de gând să fac.

| JimJones a răspuns:

Este un telefon bun pentru varsta ta.

| Ralucaaa24 a răspuns:

Este bun, doar ca are memoria de 8GB, mai bine ai lua J5.

| Kappy1325 explică (pentru Ralucaaa24):

Este bun pentru jocuri, wifi?

| Ralucaaa24 a răspuns (pentru Kappy1325):

Da,este destul de bun.

| Popescu_Alin_1999 a răspuns:

In cazul in care vrei muzica, jocuri, etc...îți recomand un j5...la un j3 ecranul este mai mic probabil vrei CV mai mare pentru a vedea mai bine așa ca mai strânge câțiva bănuți si cumpărați un j5 este excelent pentru muzica si jocuri, chiar si poze