| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest laptop:
http://www.hoodboyz.de/......-Gold.html
Mie mi se pare unul bun [nu ca este de la Samsung] [memoria hard-disk-ului este mare (se invarte cu 5400 de rotatii pe minut); are un procesor Nvidia GeForce; un display de tip led si HD Ready (stiu asta pentru ca l-am vazut la un magazin si scria pe-o eticheta ca este HD Ready); display-ul mai beneficiaza si de tehnologia Nvidia Optimus; rezolutia 1366x768 pixel-i; procesor i3 de 2, 4 GHz, memorie de 4 GB DDR3; camera frontala 1, 3 MP etc.]
Voi ce parere aveti? Daca vreti puteti sa-mi dati si alte sugestii

3 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Vorbesti de laptop si ne arati o sapca.

| Chrysstian a răspuns (pentru taken):

Scuze am gresit link-ul

| tr3ig a răspuns:

Procesoare nu exista nVIDIA geforce aia e placa video iar rotatia de 5400 este specifica laptopurilor. daca vezi un laptop cu hard cu rotatie de 7200 atunci sa zici "WAW iauite" trimite linkul corect si atunci o sa iti zicem daca e bun sau nu