| Chrysstian a întrebat:

Ce parere aveti despre acest laptop:

http://www.emag.ro/......E9MSKBBBM/

Mie mi se pare unul bun [nu ca este de la Samsung] [memoria hard-disk-ului este mare - 750 GB (se invarte cu 5400 de rotatii pe minut); are un procesor Nvidia GeForce; un display de tip led si HD Ready (stiu asta pentru ca l-am vazut la un magazin si scria pe-o eticheta ca este HD Ready); display-ul mai beneficiaza si de tehnologia Nvidia Optimus; rezolutia 1366x768 pixel-i; procesor i3 de 2, 4 GHz, memorie de 4 GB DDR3; camera frontala 1, 3 MP etc.]

Voi ce parere aveti? Daca vreti puteti sa-mi dati si alte sugestii

2 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Care e bugetul maxim de care dispui si pentru ce intentionezi sa folosesti laptop-ul? Poate gasim o configuratie mai buna! happy

| Chrysstian explică:

Nu numai ca l-am vazut la eMAG, dar l-am vazut si la carrefour care-l vinde tot la acelasii pret (2399 lei)