| BBAlyss a întrebat:

Buna TPU
Ce program ar trebui sa descarc pentru ca apoi sa pot descarca un fisier.Acum daca descarc fisierul respectiv se deschide cu notepad si apar doar hieroglife pe acolo si am incercat sa il deschid cu Word dar tot nu merge
Cine ma poate ajuta?

Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai zis o poveste acolo dar ai uitat cel mai important sa ne zici despre ce format de fisier e vorba ca nu avem de unde sa ghicim

| BBAlyss explică (pentru suntserios):

DOC

| suntserios a răspuns (pentru BBAlyss):

Word de la Microsoft Office
sau
Writer de la OpenOffice

| AnonimaOk a răspuns:

Cel mai probabil ai nevoie de Acrobat Reader de la Adobe. Se gaseste gratuit pe site-ul oficial al Adobe.
Sper ca am ajutat!