| Luci88 a întrebat:

ce trebuie sa fac sa imi dispara Istoricul dupa ani de pe facebook care apare pe perete Jos. arata ceva de exemplu 1986 nascut la 13 ianuarie 1986, sau ce scrii tu acolo. cum sa sterg sau sa editez?

4 răspunsuri:
| NopeCheers a răspuns:

Conteaza daca vrei sa editezi ceva poti da sa sagetuta aia... dar de sters din cate stiu nu poti decat ce ai facut de cand te-ai inegistrat... bafta

| AsTheLove a răspuns:

Bun Annunziata,
Am inteles problema.Am avut-o si eu!happy
Deci sunt chit!laughing
Pur si simplu te duci la istoricul tau, click dreapta-sus pe ceva ce nu vrei sa iti mai apara, si ai rezolvat problema, dai click pe hide sau delete headline sau ceva de genul acesta si esti gata!

Cu multa placere,
AsTheLove

| Luci88 explică (pentru AsTheLove):

Ce istoric? unde sa intru? mersi frumos

| Rosalinda_Rosa_1997 a răspuns (pentru AsTheLove):

MA zanaaa Si eu am aceeasi problema dar sa mor daca mergee sad