| MeNoNヅ a întrebat:

Ce Yahoo! Messenger e cel mai bun şi cel mai folosit? Fundăă urgent!

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| utilitati a răspuns:

Cel mai folosit este : http://adf.ly/54Fh2

| tricksterCma a răspuns:

Poti folosi orice varianta iti place tie. mie personal imi place 11. are inclusiv optiunea de pastrare a arhivei online. si nu iti mai deschide atat de multe ferestre in schimb foloseste taburi. sper ca ti'am fost de folos :*

| MeNoNヅ explică (pentru tricksterCma):

Problema este ca imi da eroare la instalerea Yahoo! Messenger 11!

| stfnn a răspuns:

Ultimul!

| ElenaEll a răspuns:

Yahoo Messinger 11, 12

| Florentin_State_1998 a răspuns:

Pai incearca yahoo mesenger 12 e unoic mai greu de luat dar merge