| AlexxRx a întrebat:

Buna TPU cine ma poate ajuta si pe mine am un Huawei ascend g510 si este blocat pe Orange am ancercat la prostie de 3 ori niste coduri de deblocare pe cosmote si acum ami zice Deblocare blocaj sim cand bag cartela de Orange ma poate ajuta si p mn cineva cu codu ms happy

1 răspuns:
| BogdanSVPetc a răspuns:

Nu prea am intelesbig grineci vrei sa spui ca acum nu mai merge nici cartela Orange? Daca da ar trebui resetat la setarile din fabrica sad