| kissangel a întrebat:

cine stie sa-mi zica si mie un site de unde pot scoate poze? gen:le trimit poza mea,si ei imi trimit prin posta acea poza tiparita, deci? am nevoie de un raspuns rapid....plz,funda :-d

2 răspunsuri:
| NevastuicAaA a răspuns:

WTF!
Cine crezi ca isi cheltuie banii ca sa iti faca tie poze?
Mergi in oras la un centru de tiparire cu poze pe stic si iti face acolo. O poza format normal costa 1 leu.

| CersetoruVesel a răspuns:

Depinde nu stiu siteuri dar sunt magazine prin orase de exemplu la mine in oras e un magazin unde poti face poze ori acolo sau poti aduce un stick usb sau un memory card la ei sa iti scoata poza in formatul pe care il vrei