| a întrebat:

Rapid rapid rapid vreau un raspuns concret! Am nevoie sa trimit la Bucuresti (eu si familia), un cadou (de nunta), deoarece noi nu putem fi acolo (maine). Si trebuie sa trimit azi coletul. Ce trebuie sa fac pentru asta? Nu este un lucru prea mare...e doar o cutiuta cu ceva important inauntru. Ce trebuie asa fac? O duc la posta si? Trebuie date expedietor, destinatar, etc? Cer raspuns cat mai logic laughing!

Răspuns Câştigător
| Magduttza a răspuns:

Pai scrii Expeditor (numele, prenumele tatalui tau... cam asa e. daca e din partea familiei ) strada exacta, bloc, ap. sau nr casei. si numarul de telefon al tatalui. si Destinatar tot asa numele si prenumele viitorului sot sau ce o fi, strada nr, oras, judet si cod postal. si eu cred ca atat si daca este ceva fragil. pune o eticheta mai mare "FRAGIL" cu rosu. dar posibil sa nu ajunga maine. posibil poimaine.

| explică (pentru Magduttza):

Multumesc mult kiss!

2 răspunsuri:
| Magduttza a răspuns:

Cu placere big grin funda?batting eyelashes