| zinedinzidan a întrebat:

Buna TPU.Cine stie un program de decodare pentru huawei u8160? Si imi poate explica cum se foloseste? funda la cel care merge.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Cu programul asta http://www.dc-unlocker.com/downloads/DC_unlocker_software daca nu te descurci te ajut eu pentru2 euro :p sau 1, sau nimic

| dadaddadadda a răspuns (pentru sltlp):

Ma poti ajuta si pe mine la id de mess sica_lore@yahoo.com

| sltlp a răspuns (pentru dadaddadadda):

La acelasi telfon? sau... ca nu garantez ca mai stiulaughing

| dadaddadadda a răspuns (pentru sltlp):

Da

| Fisca a răspuns (pentru sltlp):

Deyu_p te rog frumosssssss

| Pîrvu_Tiberiu_1988 a răspuns (pentru sltlp):

De ce nu imi detecteaza telefonul? ma poti ajuta si pe mine? tiby_4_u88@yahoo.com

| Mirestean_Cristian_1994 a răspuns (pentru sltlp):

Ma poti ajuta si pe mine la id de mess celmaitare_e@yahoo.com

| andrey1703 a răspuns (pentru sltlp):

Ma poti ajuta si pe mine tot pentru Huawei u8160\Vodafone 858 te rog
id de mess: andr3y_rat@yahoo.com