| Draghescu_Mity_1996 a întrebat:

Salut tpu.Cine stie cum se poate taia secvente din videouri cu videopad? cine imi explica,sau imi trimite un video,si inteleg, i

5 răspunsuri:
| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

Mai intai pui videoclipul pe banda de jos dai pauza unde vrei sa inceapa secventa, dai click dreapta pe banda de jos(mai exact pe linia rosie) si apesi split all tracks unde vrei sa se termine secventa faci la fel si in final dupa ce ai decupat ce vroiai stergi partile de care nu ai nevoie(click dreapta delete)

| Draghescu_Mity_1996 explică (pentru AndreeaAndreutza48):

Nu inteleg, de fapt, nu reusesc tot.Ai pute face un tutorial? daca nu ai cont de yt iti dau eu!

| Draghescu_Mity_1996 explică (pentru AndreeaAndreutza48):

Nu reusesc, ai pute face un tutorial te rog? iti dau eu un cont de yt daca n-ai

| AndreeaAndreutza48 a răspuns (pentru Draghescu_Mity_1996):

Ok voi face un tutorial

| Draghescu_Mity_1996 explică (pentru AndreeaAndreutza48):

Sa-mi dai link te rog.iti voi da si funda!