| georgiiaana a întrebat:

...cine vrea >funda?:

De curand mi-am luat un Samsung Galaxy Fit si nu stiu cum sa schimb soneria la mesaje cu una pe care o vreau eu(in afara de cele ale telefonului) si cum trimit poze sau melodii prin bluetooth?

Multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Pentru poze s muzica ai nevoie de un file manager gen astro file manager din google play. Legat de sonerite, trebuie sa cauti tot ceva prin play sore, gen ringtone picker-la a asta cu ringtone, poate sa fie si de la android, versiunile mai vechi nu suporta. Ce versiune ai?

| georgiiaana explică (pentru sltlp):

Android v2. 3. 4

| sltlp a răspuns (pentru georgiiaana):

Incearca 2. 3. 6 daca poti. Insa daca nu poti, folooseste ce ti-am zis.