| anonim_4396 a întrebat:

TPU. Cu noile optiuni de la Orange Young accens nelimitate pe Facebook, Yahoo Messenger, Yahoo Mail, dar cand intru pe mess/f. b. tot imi ia din trafic. Zice sa intru de pe orange word. Dar intru pe saitul lor, la facebook, dar acelasi lucru. Cum sa fac sa nu. mi mai ia din trafic?

5 răspunsuri:
| gki1980 a răspuns:

Din Orange world daca intri, redirectioneaza si nu iti ia din mb. intrand in orice alt fel iti considera trafic si iti ia!

| Booogdan a răspuns (pentru gki1980):

Am incercat. Dar tot imi ea. Si mergee si mai greu x_X.

| gki1980 a răspuns:

Sună totuși la relații cu clienții. cred că au o explicație pentru ce se întâmplă, sau îți vor zice cum să faci happy

| Booogdan a răspuns (pentru gki1980):

O sa incercbig grin.

| LimFao a răspuns:

Asa se intampla si la mine.Este foarte ciudat.Nici eu nu-mi pot explica fenomenul.Probabil ca e o minciuna.