| IonelutzaPuicutza99 a întrebat:

Cum as putea face ca pc-ul meu sa mearga mai repede? De doua zile mi se incarca foarte greu si sigur nu este de la virusi deoarece am antivirusu! Va rog frumos sa ma sfatuiti! Dau funda :-D

Răspuns Câştigător
| Cosminovici18 a răspuns:

Downloadeaza de aici http://download.cnet.com/......07614.html Advanced SystemCare 6 este un program de curățare, reparare și optimizare a sistemului.

3 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Incearca o defragmentare a harddisk-ului, are windows-ul o aplicatie pentru astia start>accessories>system tools>disk defragmenter.
de asemenea sa dezactivezi ca programele inutile sa nu mai porneasca odata cu windows-ul: start>run>msconfig>startup si debifezi ce crezi ca nu ai nevoie (antivirusul ar trebui sa-l lasi bifat).

| TheSoldier a răspuns:

Draga...antivirusul daca nu e cumparat din magazin e praf...multe antivirusuri de pe net sunt cu virusi.Ai facut mare greseala ca ai instalat antivirusul. El e cauzawinking

| b34TdoWnLiV3 a răspuns:

Reformateazati Pc-ul si dupa cumparati un antivirus din magazin succes. Funda?