| mamutza123456 a întrebat:

Cum sterg antivirusu bitdefender cum il dezinstalez? cat de repede imi puteti da raspunsul va rog frumos cat de repede ca sa imi mearga si mie ca toti cei lanti metin2 ro

Răspuns Câştigător
| AndreiGSQ a răspuns:

In functie de sistemul de operare urmezi pasii:
start > control panel > Add or remove programs > Bifezi bitdefender si dai remove.
Data (a)viatoare nu mai instala porcariile astea. Recomand Avast! sau AVG.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Descarca mai intai de pe net un alt antivirus.Nu il instala.Dezinstaleaza din Control Panel tot ce tine de bitdefender.Scoate cablul de net.Instaleaza-ti noul antivirus.Da restart si baga iar cablul de net.

| bassmusic a răspuns:

Te duci in control panel, dezintalare programe si de acolo te descurci.Bafta

| PAmy99 a răspuns:

Pai intri in control panel apoi laprograme...si cauti numele antivirusului....si dai dezinstalare

| edizamfir a răspuns:

Dezinstalezi metinul pentru ca e o porcarie de joc laughing