| Kennedy97 a întrebat:

Cum pot salva un clip in Sony Vegas 9 Pro? Adica am facut eu clipul acolo(mai multe clipuri in unul),i-am dat "Render as", i-am ales formatul,(wmv.) Si cand dau Save, nu se incarca deloc! O idee ce sa ii fac? Sa fie din cauza ca folosesc prea multe clipuri in unul? Am mai folosit si nu am avut probleme. Multumesc! Funda. big grin

2 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Poate e prea mare si dureaza prea mult. Asteapta vreo 10 minute si vezi daca se incarca.

| marianguru a răspuns:

Poti sa il salvezi ca atare (cu extensia de la Sony Vegas 9 Pro) si apoi sa il convertesti cu imTOO video converter ultimate care suporta peste 150 de formate.