| ღFrUmUsIkღ a întrebat:

Cum sterg niste aplicatii dupa tableta am apasat pe ele sa le bag la cosul de gunoi dar nu merge.

Răspuns Câştigător
| ZeePinkStar a răspuns:

Buna happy Intra la setari si dezinstaleaza-le, nu le sterge, ca asa o sa iti dispara doar iconita, nu si programul happy

2 răspunsuri:
| JeffHardy2011 a răspuns:

Buna.
faci asa : setari->aplicatii->gestionare aplicatii-> si apoi te duci la aplicatia respectiva, apesi pe ea si undeva in dreapta sus iti apare dezinstalare.
nu e foarte greu.
pa-pa.

| Tintea_Cristina_1997 a răspuns:

Buna TPU! Cum sterg nisteaplicatiidupatableta amapasat peelesa le baglacosul de gunoi dar nu mergea.dar funda