| GGG562852 a întrebat:

Buna TPU.
Daca vreau sa imi dezactivez contul de fb si inaine trimit unei persoane un mesaj, acea persoana va mai putea vedea mesajul meu dupa dezactivarea contului?

Răspuns Câştigător
| Septiiiiiiiiiiiiiiixxl a răspuns:

Da

| Butuza_Gabriel_1999 a răspuns (pentru Septiiiiiiiiiiiiiiixxl):

Eu nu stiam ca poate vedea aceea persoana mesajul meu dupa ce mi-am dezactivat contul de fb

| Septiiiiiiiiiiiiiiixxl a răspuns (pentru Butuza_Gabriel_1999):

Il vede doar ca nu-ti mai poate vedea poza de profil.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, mesajul a rămas pe server care îl distribuie!
Pa, pa.

| al3xander a răspuns:

Da desigur insa dupa ii va aparea doar numele tau fara profilul tau sau poza de la profil