| cristianzgz3 a întrebat:

de ce mi da eroare de insalare 3 la google chrome

5 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Si esti atat de inapt, incat nu realizezi sa ne spui ce eroare-ti da pentru a rezolva problema?

| Sebytzu_9214 a răspuns:

Este de vina windowsul...nu este instalat corectbig grinsper ca te-am ajutat

| Sebytzu_9214 a răspuns:

Este de vina windowsul...nu este instalat corectbig grinsper ca te-am ajutat

| Gaby119711 a răspuns:

Fie e de vina Windows-ul sau nu ai destula memorie pentru a-l intala incearca sa stergi niste chestii pe care nu le mai folosesti din partitia unde vrei sa intalezi Cromul si incearca din nou poate merge.

| AlexTbK a răspuns:

1: poate fi de la windows. depinde de windows sp1 sp2 sp3 7.
2: poate kitul de instalare sa fie virusat...
3: revin-0 cu numele acelei erori. bafta happy (funda :X?)