| Dany_Danny_1993 a întrebat:

De ce imi da eroare la toate aplicatiile google chrome?

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Că nu ai curățat cache-ul și istoricul, si că e google chrome(adică unu din cele mai proaste browsere de internet ce le-am folosit vreo dată. Asta din 50 de browsere testate). Succes

| Diana_Diana_Þ_1992 a răspuns:

Mi se pare că trebuie să faci uninstall...deoarece ai virusat google-ul

| DeyCj a răspuns (pentru Diana_Diana_Þ_1992):

Google-ul nu-l virusează oricine, asta-ți spun precis.Au servere linux, iar 99.9% din viruși chiar fie ei comerciali atacă serverele Microsoft Windows(cei reali încearcă să străpungă serverele SSL prin/de pe calculatoarele userilor ce folosesc soft contrafăcut cu viruși), adică facebook, și altele. happy.

| Diana_Diana_Þ_1992 a răspuns (pentru DeyCj):

big grin