| theflorinkilba a întrebat:

Bună TPU, De ce nu am băgat TVR Info pe DIGI analogic pentru Mine la Oradea. Mulțumesc

5 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Trebuie sa le dea bani si aia chiar vor bani spre diferență de altii care dau bani care plătesc ca sa apară

| Violleta2022 a răspuns:

Pai, le-ai trimis poza ta si buletinul ca sa te recunoasca?

| Brizbriz a răspuns:

"acum 24 minute | 3MHz a răspuns:
Trebuie sa le dea bani si aia chiar vor bani spre diferență de altii care dau bani care plătesc ca sa apară"

NU degeaba ma ignora asta

TVR e pe GRATIS in tara asta, peste tot, chestia E LEGE NATIONALA pentru ca tine de SIGURANTA NATIONALA

insa gigi nu sunt obligati sa il bage, iar tv analogic e pe cale de disparitie, si am impresia vaga ca au bagat toate canalele posibile, si nu mai au loc de altele (nu permite tehnologia, pentru ca are o plaja de frecvente fixa)

| Salontanul a răspuns (pentru Brizbriz):

Cred ca i-a luat locul Jassminei! Are raspunsuri cam ciudate.

| Brizbriz a răspuns (pentru Salontanul):

Da, si mie mi se pare