| Silviu_Fratila_1996 a întrebat:

De o saptamana - doua, am probleme cu calculatorul.In sensul ca daca intru intr-un joc mi se blocheaza calculatorul,la putin timp dupa pornirea jocului, imaginea ingheata iar led-ul de la hard ramane aprins.Am incercat formatarea,schimbarea sistemului de operare,am formatat chiar toate partitiile, nici un rezultat.Ieri m-am gandit ca o fi de la hard,am bagat hard-ul unui prieten si totul mergea bine,ce as putea sa ii fac hard-ului, astfel incat sa mearga iar bine?

Răspuns Câştigător
| FaraSare a răspuns:

Posibil sa ti se fi dus hard-ul. Du-te cu calculatorul la un specialist, te va informa mai bine.