| DanielutzaJD a întrebat:

Buna TPU :*, eu am facut un clip in proshowgold si asa vrea sa-l pun pe internet si sa-l vada doar cine vreau eu, adica as vrea sa am un link cu acest clip sa-l pot pune la status ( pe messenger) fara sa am cont sau ceva (fara youtube, triluliu etc) fundita:*:*:*

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Din momentul in care il pui pe internet clipul este public si il poate vedea toata lumea! Daca vrei sa-l vezi doar TU, retine doar tu ...atunci il arhivezi cu winrar arhive (clik dreapta pe el si compres to) si apoi il urci aici http://www.filebox.ro/ (clik pe ''selecteaza fisiere'')si o sa primesti un link la el pe care il stii doar tu!(nimeni nu stie acel link) Daca vrei sa-l vada cineva trebuie sa-i dai linkul! Chestia este ca acel cineva ca sa il vada trebuie sa-l descarce in pc-ul lui! Deci nu il poate vedea instant pe acel site! Si daca vrei sa-l pui la status nu va merge decat dupa ce il descarca! Altfel nu poti!