| marinapopa a întrebat:

Eu trebuie sa imi fac licenta anul acesta, si vreau sa fac o aplicatie pe telefon, doar ca nu am nicio idee ce anume. Imi puteti face sugestii, cam ce aplicatii pe telefon ati avea voi nevoie si v-ati dori sa existe?

Răspuns Câştigător
| alexalupoaei a răspuns:

La iphone sa poti pune o melodie ca ton de apel fara sa folosesti Itunes. Ti-ar trebui un program care sa o transforme in m4r si dupa sa o si puna la lista de tonuri de apel al Iphone-ului. Ai face si bani cu ea. Este o idee. sper sa te jute. bafta.

| marinapopa explică (pentru alexalupoaei):

Multumesc, chiar e o idee buna big grin

1 răspuns: