| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, aveti vreo idee de aplicatie pe care as putea sa o implementez la licenta? Tema de licenta Studiul sistemelor de comanda electropneumatice si electrohidraulice industriale.
Daca puteti sa ma ajutati si cu sugestii sau sfatuti despre ce sa scriu in licenta.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Tema de licenta "Studiul sistemelor de comanda electropneumatice si electrohidraulice industriale" ți-ai ales-o tu și ne intebi pe noi ce să scrii?

| Suburbie a răspuns (pentru sierra1):

Tema eu am ales-o vreau sa mă ajutați să fac un cuprins și să îmi dai sugestii despre ce sa scriu in cuprins și trebuie si o aplicați despre tema de licenta ce as putea sa fac

| Suburbie a răspuns:

Am ales eu tema de licenta, vreau să vă întreb despre ce sa scriu in licență. Sa îmi dați sugestii despre cuprins și trebuie să fac o aplicați si la fel si despre aplicația să îmi dați câte sugestii despre ce sa fac aplicația. Multumesc