| 24082000 a întrebat:

Fratele meu m-a pus sa descarc skype pe laptop! L-am descarcat dar nu a mers! Credeti ca am luat virusi in laptop? Ca merge cam greu de cand a descarcat skype-ul, am antivirus in laptop! Credeti ca am luat virusi? :/

Răspuns Câştigător
| Kenya a răspuns:

Programul skype nu isi permite sa aiba virusi, este foarte folosit in intreaga lume.

2 răspunsuri:
| Victor010 a răspuns:

De multe ori skype-ul creeaza lag pe unele calculatoare. Nu exclud ca ai putea avea virusi. Iti recomand sa downloadezi Avast, versiunea Demo si sa faci un scan. Cat despre "virusul" din Skype...skype este folosit de persoanele din intreaga lume. Nu isi pot permite sa lase virusii sa puna stapanire pe program. Deci singura problema ar putea fi performanta calculatorului.

| 24082000 explică (pentru Victor010):

Am avast instalat! am laptop Acer!