| DaianaDida a întrebat:

Ieri mi-am creat un blog unde pun povesti scrise de mine dar nu este vizitat.Stiti cumva cum pot sa-l fac cunoscut?

Răspuns Câştigător
| point0707 a răspuns:

Distribuie linkul pe facebook. hi5. twitter etc. Incearca sa intri intr-un grup de publicitate pe facebook. sau un grup cu numele site-ului (ex. tumblr Romania ). Sper ca te-am ajutat. :*

6 răspunsuri:
| Bloguldepoveste a răspuns:

Postează aici adresa şi am să te ajut!
http://born-again-idiot.blogspot.ro/p/publicitate_1.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Distribuie linkul blogului si scrie cu rabdare si cu daruinta.happy

| c0ton a răspuns:

Distribuie pe facebook linkul si vor veni vizitatori

| Mădălllinna a răspuns:

happy sa iti distribui linkul blogului pe unde poti posta (de expl.si aici) Si sa ai rabdarewinking

| Maimuta22 a răspuns:

Pai, ca sa fie vizitat, poti incepe sa-l dai prietenilor, colegilor iar ei pot da la randu lor mai departe blogu tau. Poti posta pe Facebook siteul si pote fi vazut de mai multa lume

| DaianaDida explică:

Multumesc pentru raspunsuri!