| bianka_7238 a întrebat:

Spuneti un site unde se pot publica povesti scrise de mine

8 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Pe www.poezie.ro sau www.agonia.ro parcă poţi publica şi poveşti, nu neapărat poezii.

| Bishop a răspuns:

Iti poti face un blog, si le publici acolo, nu e greu, trebuie doar sa urmezi pasii. happy

| Gospell a răspuns:

Poti sa publici povestile tale pe www.blogger.ro

| LuS[z] a răspuns:

Hey eu stiu un site www.fanfiction.net doar ca am impresia ca sunt postate in engleza asa ca daca crezi ca te descurci cu engleza ar trebui sa le postezi la site-ul pe care ti l-am mentionat.bafta

| hax0r a răspuns:

Se cheama "blogging"

| Mariinaa a răspuns:

Fa-ti mai bine un site al tau sau un blog asa ar fi mult mai bine Succes!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca

| wintrysky a răspuns:

M-am confruntat si eu cu dilema asta acum cativa ani. Am gasit cateva siteuri pe care iti faci un cont, dar pana la urma am descoperit ca WordPress e cel mai bun. http://wordpress.com/ Tot ce trebuie sa faci e sa-ti faci un cont.