| DanyXhell a întrebat:

Buna TPU.Ieri mi-am cumparat niste casti, au mers perfect.pana astazi, cand, am vrut sa intru in cs sa ma joc putin. A mers putin, iar dupa aceea a inceput sa se auda foarte incet cand trag, aproape deloc. Ce ar putea fii, sunetul e la maxim, celalalte efecte se aud bine doar cand trag foarte incet. Dau funda.

1 răspuns:
| Mgdxx a răspuns:

Pai vezi.da si la cs volumul la maxim si la pc si la boxe, asa poate se aude nu stiu in rest ce ar putea fi thinking