| Elaide a întrebat:

Buna TPU.
Imi puteti spune cum imi dau seama daca un monitor TV se potriveste la placa mea video, ce detalii trebuie sa verific ca sa nu am probleme?

[Placa mea video - Nvidia GeForce 8400GS]

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Trebuie sa vezi daca au acelasi tip de conector. ma refer tip VGA sau DVI sau HDMI ca sa un fi nevoit/a sa faci improvizatii

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Nu exista un criteriu de alegere pentru monitor. Alegi in functie de buget si preferinte pentru ca se potriveste orice monitor.

| petre059 a răspuns:

Nu ai treaba cu placa video si cu monitorul, trebuie sa mearga.