| TaviComplicat a întrebat:

In setarile mele de la Samsung GALAXY mini nu gasesc optiunea de updatare android.

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu mai cauta. Oricu daca gasesti, bine, da canu, tot bine. Un update serios se face extern, de pe un pc si nu intern, de la telefon la telefon.

| EmiiLoveYou a răspuns:

Updatarea sistemului de operare Android se face in Android Market( de unde poti incarca jocuri, imagini, carti etc.), aflat in meniul telefonului tau.
FUNDA?

| TaviComplicat explică (pentru EmiiLoveYou):

Mai exact unde in market? Trebuie sa descarc ceva sau sa caut in setari?