| AndreasfromMetallicA a întrebat:

la un galaxy s3 de ceva timp, cand este incarcatorul conectat la priza si ajunge bateria la 63%, telefonul se restarteaza singur si nu permite sa se incarce mai mult.Trebuie acumulator nou sau se mai poate face ceva din el? Multumesc!

2 răspunsuri:
| Ţîrdea_Adrian_1995 a răspuns:

Problema poate fi de software, puține șanse să fie din cauza acumulatorului. Si asigura-te ca folosești un încărcător original

| andreiqq112 a răspuns:

Cred ca are o problema de software sau telefonul a cazut aproape complet si trebuie sa il schimbi, eu spun sa te duci la un gsm.