| ALeCsU19 a întrebat:

Ma numesc ALex am 19 ani si am o problema, mi-am cumparat un Iphone 4s de 8gb,iar eu destept,am facut o prostie,cand am vrut sa-mi fac cont de Apple Store & iTunes,am primit sa-mi fac pe gratis,iar eu cand am dat pe care ID sa-mi fac si pe care email sa-l confirmez contul (Gmail) dupa tot ce-am facut, m-am bagat sa-mi confirmez contul si imi dadea ca nu imi mai stiu parola, iar dupa m-am bagat pe Yahoo.com daca poate il mai prin emailuri,nu stiu ce sa fac, m-ar putea ajuta daca as mere cu telefonul la T-mobile (Austria) si le-as zice care este problema? sau daca as putea sa-mi fac unu din nou pe gratis, as fi recunoscator daca ma-ti putea ajuta cu niste sfaturi sau ori ce! ma putetii contacta si pe : https://www.facebook.com/profile.php?id=100006845466951! Multumesc! (dau funda.)!

1 răspuns:
| PopAdrian a răspuns:

Cont nou de iTunes poti crea direct de pe calculator/laptop, pe site-ul lor. Daca iti zice ca adresa e deja folosita....iti trebuie alta. Ca sa te deloghezi de pe contul actual de pe telefon, intri in setari si in sectounea AppStore sau iTunes (nu stiu cum se mai numeste sigur) ai posibilitatea de delogare. Spor!