| Fabyan_Toma_1995 a întrebat:

TPU! Mi-am cumparat de curand un telefon [Samsung Galaxy S2] de la cineva si cred ca a fost furat. Problema nu ar fi asta, ci cand il deschid dupa un minut se deschide o fereastra de la avast care imi spune ca,, Acest telefon a fost furat sau pierdut" si imi cere sa introdul codul PIN. Daca as resofta telefonul as scapa de problema, sau care ar fi solutia si cat ma costa?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Solutie: mergi la un service gsm si cere o resoftare. face 30 lei.