| Pufffx a întrebat:

Buna TPU mi-am cumparat un aparat foto figital de la Fujifilm pana acum am avut in el bateriile sale care s-au descarcat la el mi-a mai dat gratuit un acumulator si la acel acumulator inca o serie de bateri care cand le-am bagat in camera foto nu a pornit. Sa fie bateriile de vina cele de la acumaltor sa nu fie incarcate? Fundaa:*

1 răspuns:
| GregHouse a răspuns:

Posibil sa fie de vina. Stii, in timp bateriile se descarca, chiar nefiind folosite. Energia electrica nu poate fi stocata permanent.
Incearca Duracell, sunt ok pe langa alte modele.