| Ulian_Lorena_1999 a întrebat:

Mi-am facut un nou facebook, insa acum, orice as face, nu pot pune o poza de profil fara sa o decupez. Devin disperata. Va rog, ajutati-ma.

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ghinion, poti sa disperi ca o faci degeaba! Daca vrei asa bine, daca nu te lasi de facebuci!

| embarrassing a răspuns:

Dacă ai Google Play Store sau orice alt magazin, poți descărca aplicația InstaSize și nu va mai trebui sa decupezi pozele. Vor arăta ceva gen http://distilleryimage0.ak.instagram.com/......168c_8.jpg

| Alina_Aly_1995 a răspuns (pentru embarrassing):

Si eu am aceeasi problema si nu stiu ce sa fac.

| Ulian_Lorena_1999 explică (pentru embarrassing):

De pe instasize nu pot pune o poza de profil. cel putin, nu stiu cum.

| embarrassing a răspuns (pentru Ulian_Lorena_1999):

O salvezi în telefon și apoi o pui.