| ionelupsky a întrebat:

Mi-am luat o tableta Allview viva h8+ cu memorie interna de 16 gb. Ea e impartita in 2, una de 1 gb si una cu restul. Dar totul se stocheaza automat in 1 gb si zice memorie plina. Am incercat sa o setez ca implicit pe cealalta dar nu pot. Ajutor!

1 răspuns:
| Elynad a răspuns:

Nu te poate ajuta nimeni!
O solutie ar fi mutarea aplicatiilor dupa instalare, dar chiar si asa vor ocupa si spatiu in memoria interna.
Asta este motivul pentru care multi isi distrug tabletele incercand sa le faca root sau altii prefera tabletele Windows...