| RaZvYtHeMaFiA a întrebat:

Mi-am luat un blutooth de calculator l-am bagat in p si cateodata imi trimite o melodie dar de cele mai multe ori nu imi trimite. Ce sa fac ce are?

3 răspunsuri:
| aminutza a răspuns:

Depinde si de unde ai blutooth-ul, de unde ti l-ai luat.Sau melodia este prea lunga sau are o defectiune calculatorul sau este o problema la blutooth. Funda?

| britney4kevin a răspuns:

Incearca de mai multe ori aceeasi treaba, se mai intampla asa si la telefonbatting eyelashes
bafta :X

| bandrock009 a răspuns:

Poate melodia este prea lunga sau nai instalat driverul la blutooth