| Deea_Andreea_1982_Ml5d a întrebat:

Nu de mult mi-am facut cont pe fb, si am facut facut si o pagina, toti prieteni mei vb despre generatoare de like-uri si eu nu stiu sa il folosesc pe al meu ma ajuta cineva?

Dau funda!

1 răspuns:
| motan444 a răspuns:

Copilu eu nu cred ca asa ceva exista si daca ar exista ce valoare ar avea daca ai avea un milion de like-uri dar nu sunt reale parerea mea e ca daca ai o pagina interesanta si utila nu ai nevoie de nici un generator happy e mine unul nu mar incalzi biste falsuri crezi ca pe tine te-ar multumi? nu crezi ca ar fi mai bine sa fie reale, straduiestete fa ceva frumos si o sa ai rezultate