| markkk a întrebat:

Nu imi pot crea cont Google Play si nu ma pot conecta la cel pe care il am.Imi apare:"Nu se poate stabili o conexiune sigura la server.Este posibil ca aceasta sa fie o problema temporara sau ca dispozitivul dvs.Android sa nu fie pregatit pentru servicii de date.Daca problema persista apelati Serviciul de relatii cu clientii". Utilizez internet prin wifi, nu am loc de SIM in tableta.Cum rezolv problema?

3 răspunsuri:
| Pasarin_Adrian_2000 a răspuns:

Am si eu exact aceeași problema pe telefonul meu... Si din cauza ca nu îmi merge google play nu pot folosii nici aplicațiile de pe telefon... Chiar nu stiu ce au telefoanele astea...

| JamesBondos a răspuns:

Pai daca folosesti prin wifi inseamna ca sunt pierderi de unde de wifi. nu are nimic telefonul, doar semnalul e de vina!

| markkk explică (pentru JamesBondos):

Dar am incercat si la alt router