| AlexandraMaria10 a întrebat:

Nu pot sa instalez de la market nimic de pe Smart Tab10. Am facut cont si tot nu merge. Va rog frumos sa îmi raspundeti la întrebare si sa scrieti niste păreri. Va rog, raspundeti imediat. Funda pentru cel mai bun răspuns.

3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Nu poti sa instalezi ce si de ce? Iti da ceva eroare sau ce se intampla?

| Trickster a răspuns:

E appstore sau Google Play? Du-te la setari si vezi daca esti conectata cu contul. Daca nu, atunci conecteazate!
Este posibil ca App store sau Google Play sa aiba niste probleme tehnice. La mine timp de cateva zile cand voiam sa instalez ceva de pe google play imi dadea eroare! Sau nu ai netul bun!

| AlexandraMaria10 explică:

Da, îmi da o eroare.