| Hyunah a întrebat:

am o intrebare legata de vise. Am visat un seas negru dezasamblat pe care vroiam sa mi-l cumpar dar care trebuia sa-l asamblez. va rog frumos raspunsuri serioase, mai bine sa nu raspundeti decat sa scrieti un raspuns neserios happy. multumesc anticipat. dau funda^^

3 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Un raspuns cat se poate de serios si realist :

Visele nu au nici o legatura cu realitatea.

| Petre_7281 a răspuns:

Adesea, ceasul din vis reprezinta ceasul vietii si simbolizeaza teama ca timpul ar putea trece prea repede. citeste aici http://e-vise.blogspot.com/2010/05/ceas.html

| Hyunah explică:

Parerea ta happy