| UFO10001 a întrebat:

nu pot sa ma hotarasc. Ce sa aleg?

Iphone 6 sau chitara Gibson?

Dau fundita *
Merci

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

E mai interesanta o chitara in ideea ca iphone au toti in ziua de azi, si toti stiu sa deschida 3 aplicatii. Sa inveti sa canti la un instrument e ceva mai rar. Totusi, gandeste-te bine. Am vazut cazuri de gen, in care de la recomandari de acest gen au ales chitara desi nu prea le-a placut, doar ca sa stea dupa in praf...

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Depinde de tine. dacă-ți place să zdrăngăni la chitară atunci chitara să fie. Dacă ești obsedat de facebuci așa cum îs 99% din coptiii de azi atunci Iphone să fie(recomand sincer prima). Succes

| UFO10001 explică (pentru DeyCj):

Merci mult! big grin Merg spre chitara.

| GeorgicaGaming69 a răspuns (pentru UFO10001):

Ala-i bravo

| Treistariustar a răspuns:

Iphone 6 http://bit.ly/114APAx de chitara te plictisesti repede