| TaviONE a întrebat:

Buna TPU.ro! Nu am acces la internet pe Windows 7, . Am incercat o scanare cu malwarebytes si avast insa nu a gasit nici un virus. Ceva sugestii care ar fi problema?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca este din cauza unui virus. Probabil ca reteaua de unde ai net-ul nu este disponibila momentan, se mai intampla sa cada. Da restart la modem si asteapta un minut. Daca nu merge nu ai ce face decat sa astepti sa se reporneasca singur.

| TaviONE explică (pentru anonim_4396):

Internetul functioneaza!
Acum scriu mesaj de pe aceeasi retea dar de pe laptop nu de pe pc-ul in cauza pe care nu am aces la net nu am idee de ce.