| Elena2222 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati..Inainte aveam un program (picasa) de care sunt chiar foarte multumita dar dupa reinstalarea windows-ului mi s-au sters toate programele. Dupa ce mi-am reinstalat picasa nu mi se mai vad pozele (adica cand intru in acel folder cu poze imi vede un fel de peisaj - o miniatura -- inainte imi vedea poza aceea) daca dau click pe poza mi-o deschide in picasa dar inainte sa deschid poza.Ce programe aveti voi? ceva sfaturi va rogDau Funda big grin

6 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Nu ma inteles nimic. Repeta in termeni mai basic.

| pozeanimate a răspuns:

Clic dreapta pe una din poze, la proprietati
change, alegi programul de vizualizare pozelor

| pozeanimate a răspuns:

Sau video priveste, cum anume sa faci
https://www.youtube.com/watch?v=J5ib6F98k2s

| Elena2222 explică (pentru pozeanimate):

Nuuu cand deschid folderul cu poze imi vede niste pictograme, miniaturi- un fel de peisaj desenat cu brazi, munti Inainte imi vedeau pozele (mai mici) care erau facute

| pozeanimate a răspuns (pentru Elena2222):

Cel mai probabil acel picaso era o versiune mai veche,
asta care ai acum e mai noua
daca vrei tot asa sa fie cum era cauta versiune de picaso mai veche si instaleaza

| Elena2222 explică:

Am rezolvat mersii oricum