| MihaitaTheOnly a întrebat:

TPU! Vreau sa cumpar niste lucruri cu un buget de 1700 ron si am de ales intre un Samsung galaxy j5 (quad core, 2 gb ram,camera buna, 16 gb memorie interna) si o drona la 500 ron cu camera hd sau un laptop cu i5, 4 gb ram, placa video 2gb dedicata. Chiar nu stiu ce sa cumpar. Telefonul si drona sau laptop-ul?

2 răspunsuri:
| IseeVoices a răspuns:

Nu exista drona la 500 de lei. Adevaratele drone incep de la 300 de euro.
Depinde ce vrei tu si mai ales de ce ai nevoie, degeaba ai telefon si "drona" daca nu le vei folosi la potentialul lor maxim ci doar sa fie acolo. Depinde de ce folosesti tu cel mai mult.

| WhOo a răspuns:

Depince de ce ai si tu nevoie, noi nu stim ce-ti trebuie tie. Am vazut ca-s la moda dronele totusi laughing