| jaguar12 a întrebat:

vreau sa imi iau un laptop si am gasit asta: http://www.emag.ro/......E979KBBBM/
Dar am vazut pe mai multe site-uti ca placa video( AMD radeon hd 7650M 2gb nu ar fi prea buna, adica eu as vrea sa ruleze ultimele jocuri pe el, si gta V care apare anul urmator, nu sa il am pentru jocurile de acum 2 ani. Daca aveti alte sugestii, pana in 4000 de lei...( si vreau unul care aa tina, nu cand a iesit din garantie sa il arunc)

Răspuns Câştigător
| soul2soull a răspuns:

Ai 5 procesoare si 6 gb de ram cei de la ati fac treaba buna cu placile video ce poti sa ceri mai mult de la un vaio?

| jaguar12 explică (pentru soul2soull):

Cum adia " poti sa eri mai mult de la un vaio?" Care laptop in afara de cele de la Apple sunt mai bune decat astea? Am unul de 2 ani si nu a avut nici cea mai mia problema, si a fost solicitat zilnic 2-3 ore! Toate celelalte(in afara de Toshiba si sAsmung) sunt prostii.( exclud allienstar pentru pret. Dar iti dau funda sa nu crezi ca am cv cu tine.

| soul2soull a răspuns (pentru jaguar12):

Am zis ce poti sa ceri mai mult de la un laptop fiindca configuratia lui este foarte buna
stiu ca Sony vaio sunt cele mai bune am vazut si interiorul lui vaio cum este lucrata ce este Sony e SONY

| soul2soull a răspuns (pentru soul2soull):

Ps. daca ai observat nu am cerut la nimeni funda in miile de raspunsuri de-ale mele
fata de cum se milogesc uniii VREAU FUNDA, da funda funda maa

4 răspunsuri:
| SmecheruCuSpate a răspuns:

Pt. gameing nu iti recomand laptop dar acest vaio pare a fi bun