| Hachimytza619Akita a întrebat:

Vreau sa stiu de unde pot sa descarc un hard extern virtual ca de

exemplu CUM este in calculator c si d stiti

adica vreau sa am spatiu mai mult!

ofer funda+vot la cine imi da un link!

si nu vreau raspunsuri gen "nu stiu","nu am auzit de asa ceva"

3 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

=)))) cum sa descarci ma hard extern:))) hard extern este hard-ul in sine cu calbu care il bagi in USB

astea sunt harduri externe: http://www.emag.ro/......t-priceasc

| Hachimytza619Akita explică (pentru Bybanu):

Pai ma junior fara minte. eu am deja in pc un fel de hard extern de unde pot lua muzica filme jocuri power point etc... si are 6t(tera) dar nu el al meu ci este de la un provider de net. si trebuie sa ai acel net care il am si eu ca sa iti mearga hardu ala extern...
nu cred ca stiu sa explic da na in fine...

| Bybanu a răspuns (pentru Hachimytza619Akita):

Bai c8pile...fara minte esti tu.ce ai tu se numeste VPS / VDS; dar tu in intrebare ai spus ca de unde sa descarci hard extern. ala nu-l descarci de nicaieri ...vezi aici: http://www.smshosting.ro/vps.php